درباره ما

درباره ما

فروشگاه اینترنتی ویا یکی از معتبرترین فروشگاه اینترنتی در سطح کشور است . این فروشگاه فعالیت خود را با بیش از هفده سال سابقه در زمینه نساجی و تولید پارچه در کشور کره جنوبی آغاز کرده است . نحوه عملکرد این فروشگاه تقریبا شبیه به آمازون است . فروشگاه اینترنتی ویا پلی بین خریداران و فروشندگان است و درصدد آن است که خریداران محترم محصولات خود را با بهترین کیفیت و نازل ترینن قیمت در سراسر ایران عزیز بتوانند خریداری کنند . 
تفاوت فروشگاه اینترنتی ویا با سایر کسب و کارهای اینترنتی در تخفیف های استثنایی و قرعه کشی های ماهانه و سالانه این فروشگاه می باشد ، همچنین فروشگاه اینترنتی ویا دارای نماد رضا و نماد اعتماد الکترونیکی از وزرات معدن ، صنعت و تجارت می باشد . 
فروشگاه اینترنتی ویا برای اولین خرید شما از فروشگاه خود کد های تخفیف ویژه ای در نظر گرفته است . شما با خرید محصولات بالای 70 هزار تومان کد تخفیف 15 هزار تومانی دریافت می کنید . لازم به ذکر است که یان کد تخفیف فقط برای اولین خرید شما عزیزان اعتبار دارد و اگر شما مشتریان محترم با اکانت خود قبلا از فروشگاه اینترنتی ویا خرید کرده باشید ، نمی توانید با آن اکانت از کد تخفیف استفاده نمایید . شما عزیزان می توانید برای دریافت کد های تخفیف بیشتر ، از گزینه پرداخت توسط کارت های عضو شتاب استفاده نمایید .


  

فروشگاه اینترنتی ویا
www.via-co.com